Arbejder ...

loading
januar 26 2016
Af: christian

Denne kamp starter lørdag kl. 14.00 i Gribskov.

Rækker

Navn
M-Rækken Tabel
M-Rækken Tabel
A-Rækken Tabel
B-Rækken Tabel
C-Rækken Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
17-11-2019 Mesterrækken Helsingør 1 - Sjælsø 1 5½ - 2½
17-11-2019 Mesterrækken Hillerød 3 - Allerød 2 4½ - 3½
17-11-2019 Mesterrækken Roskilde 1 - Helsingør 2 5 - 3
17-11-2019 Mesterrækken Frederikssund 1 - Frederiksværk 1 6½ - 1½
17-11-2019 Mesterrække 1 Horsens - Evans 3 6 - 2
17-11-2019 Mesterrække 1 Springeren 2 - Alssund 1 3 - 5
17-11-2019 Mesterrække 1 Haderslev 2 - Gråsten 1 3½ - 4½
17-11-2019 Mesterrække 1 Tønder 1 - Varde 1 2½ - 5½
17-11-2019 Mesterrækken Maribo 1 - Dianalund 1 3 - 5
17-11-2019 Mesterrækken Nykøbing S 1 - Holbæk 2 4 - 4
17-11-2019 Mesterrækken THY 1 - Viborg 2 4½ - 3½
17-11-2019 Mesterrækken Herning 2 - Lemvig 1 5½ - 2½
17-11-2019 Mesterrækken Haslev 1 - Faxe 1 3½ - 4½
17-11-2019 Mesterrækken Sydøstlolland 1 - Køge 3 1½ - 6½
17-11-2019 2. division gruppe 4 Randers - Kjellerup 5½ - 2½
17-11-2019 1. division gruppe 2 Skive - SK1968 1 1½ - 6½
17-11-2019 2. division gruppe 1 K41 - Allerød 3 - 5
17-11-2019 2. division gruppe 2 Slagelse - Holbæk 1½ - 6½
17-11-2019 2. division gruppe 3 Viby - Evans 2 4 - 4
17-11-2019 2. division gruppe 4 Skørping - Aalborg 2 3 - 5
17-11-2019 1. division gruppe 2 Springeren - SK1968 2 5 - 3
17-11-2019 2. division gruppe 3 Haderslev - Fredericia 2 5½ - 2½
17-11-2019 2. division gruppe 1 Caïssa Gladsaxe - Nørrebro 6 - 2
17-11-2019 1. division gruppe 1 Næstved - Furesø 5 - 3
17-11-2019 1. division gruppe 1 Frem 1 - Brønshøj 2 2½ - 5½
17-11-2019 2. division gruppe 2 Sydøstfyn - Præstø 5 - 3
17-11-2019 1. division gruppe 1 Fredericia 1 - Køge 2 6 - 2
17-11-2019 1. division gruppe 2 Nørresundby - Viborg 3 - 5
17-11-2019 2. division gruppe 4 Holstebro - Aalborg 1 4 - 4
17-11-2019 2. division gruppe 4 Jetsmark 2 - Silkeborg 5½ - 2½
17-11-2019 2. division gruppe 2 Kalundborg - Tåstrup 7 - 1
17-11-2019 2. division gruppe 1 BMS 2 - ØBRO 2 3 - 5
17-11-2019 2. division gruppe 2 Frem 2 - Læseforeningen 4 - 4
17-11-2019 1. division gruppe 1 Odysseus - Frederiksberg 4½ - 3½
17-11-2019 2. division gruppe 3 Nordre 2 - Esbjerg 4½ - 3½
17-11-2019 2. division gruppe 3 SK1968 3 - Aarhus/Skolerne 2 5 - 3
17-11-2019 1. division gruppe 2 Herning - Evans 1 4 - 4
16-11-2019 B-klassen DSA 1 - Sæby 2 4 - 0
15-11-2019 Serie 1 - 8 spillere Læseforeningen 4 - Odense 2 3 - 5
14-11-2019 Serie 1 - 6 spillere Nr. Åby Junior 2 - Tårnet 2 3 - 3
14-11-2019 Serie 1 - 8 spillere Læseforeningen 3 - Ejby 1 3 - 5
14-11-2019 Fynsserien Nr. Åby Junior Skakklub 1 - Nyborg 1 3½ - 4½
14-11-2019 A-klassen Nørresundby 3 - Skørping 3 1½ - 2½
14-11-2019 Mesterrækken Nørresundby 2 - Sæby 1 3 - 3
13-11-2019 A-klassen Brønderslev 1 - Aalborg 7 3½ - ½
13-11-2019 A-klassen Brønderslev 2 - Frederikshavn 1 1 - 3
12-11-2019 Serie 2 - 4 spillere Ejby 2 - Nr.Åby Junior 3 3 - 1
12-11-2019 Serie 2 - 4 spillere Sydøstfyn 3 - Læseforeningen 5 ½ - 3½
12-11-2019 Fynsserien Sydøstfyn 2 - Odense 1 6 - 2
12-11-2019 B-klassen Tranum 1 - Aalborg 8 2½ - 1½