Arbejder ...

loading
januar 26 2016
Af: christian

  • Runde 1 hos Allerød d. 21.11 kl. 12.00
  • Runde 2 hos Allerød d. 21.11kl. 17.00  mod Nordkalotten
  • Runde 3 hos Fredensborg d. 22.11 kl. 12.00
  • Runde 4 hos Frederiksværk d. 16.1 kl. 12.00
  • Runde 5 hos Sjælsø d. 17.1 kl. 12.00
  • Runde 6 hos Gribskov d. 30.1 kl. 14.00
  • Runde 7 hos Espergærde d. 31.1 klo. 12.00

Rækker

Navn
M-Rækken Tabel
M-Rækken Tabel
A-Rækken Tabel
B-Rækken Tabel
C-Rækken Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
21-11-2019 M-rækken Åbyhøj 1 - VRS 2 5½ - 2½
21-11-2019 M-rækken Nordre 3 - Skanderborg 2 1 - 7
21-11-2019 M-rækken Silkeborg 2 - Aros 1 6 - 2
21-11-2019 3. række Tåstrup 2 - Caïssa Gladsaxe 2 1½ - 6½
21-11-2019 2. række Odysseus 3 - Ishøj 1 1½ - 6½
21-11-2019 2. række Valby 2 - K41 2 2 - 6
21-11-2019 Mesterrækken Brønshøj 3 - Odysseus 2 5 - 3
21-11-2019 A-rækken Viborg 3 - THY 2 2½ - 5½
21-11-2019 A-rækken Morsø - Vorgod 1 2½ - 5½
21-11-2019 D-rækken FHS 2 - Egedal-Jyllinge 1 1 - 3
21-11-2019 A-rækken Allerød 3 - Espergærde 1 3½ - 4½
21-11-2019 B-rækken Frederikssund 2 - Furesø 2 3½ - 4½
21-11-2019 B-rækken Allerød 4 - Hillerød 4 5 - 3
21-11-2019 A-rækken Nordkalotten 2 - Gribskov 1 4 - 4
21-11-2019 C-rækken Kjellerup 4 - Kjellerup 3 ½ - 3½
20-11-2019 4-mandsrække 2 (Syd) Alssund 2 - Løgumkloster 2 - 2
20-11-2019 B-rækken Frederiksværk 2 - Helsingør 3 3½ - 4½
20-11-2019 4. række Frederiksberg 4 - Herlev 2 3½ - 4½
20-11-2019 Mesterrækken Hvidovre 1 - Seksløberen 1 5 - 3
20-11-2019 1. række Frederiksberg 3 - Lyngby-Virum 1 2½ - 5½
20-11-2019 3. række Lyngby-Virum 2 - Hvidovre 2 5 - 3
20-11-2019 B-Række 1 Vordingborg 1 - Møn 1 2 - 2
20-11-2019 B-Række 2 Dianalund 3 - Sorø 1 2 - 2
20-11-2019 B-Række 2 Dragsholm 1 - Dianalund 2 3 - 1
19-11-2019 D-rækken Viby 4 - Skanderborg 5 2½ - 1½
19-11-2019 D-rækken Viby 3 - Århus/Skolerne 3 0 - 4
19-11-2019 B-rækken Skanderborg 4 - Silkeborg 4 6 - 2
19-11-2019 B-rækken Randers 3 - VRS 3 5½ - 2½
19-11-2019 A-rækken Skanderborg 3 - SK 1968 4 5 - 3
19-11-2019 A-rækken Randers 2 - Silkeborg 3 4½ - 3½
19-11-2019 Mesterrække 2 Ribe - Springeren 3 5 - 3
19-11-2019 4-mandsrække 1 (Øst) Springeren 4 - Kolding 2 1½ - 2½
19-11-2019 4-mandsrække 3 (Vest) Jerne 1 - Varde 2 2½ - 1½
19-11-2019 4-mandsrække 3 (Vest) Esbjerg 3 - Varde 3 2 - 2
19-11-2019 4-mandsrække 3 (Vest) Jerne 2 - Grindsted 3½ - ½
19-11-2019 Mesterrækken Skive 2 - Ringkøbing 7½ - ½
19-11-2019 Mesterrækken Damhus 1 - Valby 1 4½ - 3½
19-11-2019 3. række Amager 2 - Tårnby 1 3½ - 4½
19-11-2019 5. række (Hold med 4 spillere) Blindes Skakklub 1 - Amager 4 3 - 1
19-11-2019 A-rækken Aulum - Holstebro 2 3 - 5
19-11-2019 5. række (Hold med 4 spillere) Skak for sjov 2 - BMS 4 ½ - 3½
19-11-2019 Mesterrækken BMS 3 - ØBRO 3 3½ - 4½
19-11-2019 4. række Damhus 3 - Valby 3 6 - 2
19-11-2019 4. række Amager 3 - Brøndby 2 5½ - 2½
19-11-2019 B-rækken Ikast - Kjellerup 2 4 - 0
19-11-2019 B-rækken Skive 5 - Vorgod 2 2 - 2
19-11-2019 A-Rækken Skovbo 1 - Slagelse 2 3½ - 4½
19-11-2019 A-Rækken Holbæk 3 - Køge 4 3½ - 4½
19-11-2019 D-rækken Hillerød 6 - Nordkalotten 3 3 - 1
19-11-2019 B-rækken Hillerød 5 - Roskilde 2 4 - 4