Arbejder ...

loading
november 17 2017
Af: Jacob Carstensen

Musik - Odyssseus er rykket frem og spilles 11. januar 2018 kl. 18:30 hos Musik.

Rækker

Navn
Mesterrækken Tabel
1. række gruppe 1 Tabel
1. række gruppe 2 Tabel
2. række gruppe 1 Tabel
2. række gruppe 2 Tabel
4. række Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
20-11-2017 Serie 1 Kreds 2 Odense 3 - Ejby 1 2½ - 5½
20-11-2017 Serie 1 Kreds 1 Odense 2 - Midtfyn 1 4½ - 3½
20-11-2017 Serie 1 Kreds 1 Tårnet 2 - Årslev 1 5 - 3
20-11-2017 Serie 1 Kreds 2 Assens 1 - Ullerslev 1 4 - 3
20-11-2017 Serie 1 Kreds 2 Frem 4 - Sydøstfyn 3 3 - 5
20-11-2017 2. række gruppe 2 Brøndby 2 - Ishøj 1 1 - 7
20-11-2017 1. række gruppe 1 Brøndby 1 - Amager 1 5½ - 2½
20-11-2017 A-rækken Randers 2 - VRS 2 3½ - 4½
20-11-2017 A-rækken Syddjurs 2 - SK 1968 4 1½ - 6½
20-11-2017 D-række 1 Syddjurs 4 - Hadsten 1 2½ - 1½
20-11-2017 C-rækken Herning 5 - Skive 5 3 - 1
20-11-2017 B-rækken Herning 4 - Kjellerup 2 1 - 3
20-11-2017 D-række 1 Syddjurs 3 - Rokaden 2 1½ - 2½
20-11-2017 B- Række 2 Greve 1 - Nykøbing Sj. 2 1½ - 2½
20-11-2017 B-række gruppe 1 Haderslev 4 - Haderslev 3 ½ - 3½
20-11-2017 A- Rækken Korsør 1 - Faxe 2 2 - 6
20-11-2017 A-række gruppe 1 Tønder 2 - Bov 3 1½ - 2½
20-11-2017 A- Rækken Præstø 2 - Sydøstlolland 1 2 - 6
20-11-2017 B-række gruppe 2 Fredericia 5 - Fredericia 4 2 - 2
20-11-2017 Mesterrække 2 Fredericia 3 - Fredericia 2 2 - 6
20-11-2017 A-række gruppe 1 Vojens 1 - Vojens 2 3½ - ½
20-11-2017 B- Række 1 Næstved 2 - Maribo 3 4 - 0
20-11-2017 C-Række 2 Nykøbing Sj. 3 - Sorø 2 2½ - 1½
20-11-2017 B- Række 2 Sorø 1 - Dragsholm 1 2½ - 1½
20-11-2017 A-række gruppe 1 Vamdrup 1 - Løgumkloster 1 3 - 1
20-11-2017 B-række gruppe 1 Oversø-Frørup 1 - Bov 4 1 - 3
19-11-2017 Mesterrækken Lemvig 1 - THY 1 1½ - 6½
19-11-2017 Mesterrækken Holstebro 2 - Viborg 2 1 - 7
19-11-2017 Mesterrækken Skive 2 - Skive 1 1 - 7
19-11-2017 Mesterrækken Herning 2 - Skive 3 4 - 4
19-11-2017 Xtracon Skakligaen Nordre 1 - Århus/Skolerne 1 4½ - 3½
19-11-2017 Xtracon Skakligaen Team Nordea Skanderborg 1 - Hillerød 1 6 - 2
19-11-2017 Xtracon Skakligaen BMS 1 - Bov 1 4 - 4
19-11-2017 Xtracon Skakligaen Nordkalotten 1 - Jetsmark 1 2½ - 5½
19-11-2017 Xtracon Skakligaen Brønshøj 1 - SK 1968 1 3½ - 4½
19-11-2017 Mesterrække 1 Varde 1 - Springeren 2 3½ - 4½
19-11-2017 Mesterrække 1 Evans 3 - Bov 2 3 - 5
19-11-2017 Mesterrækken Nykøbing Sj. 1 - Køge 2 3 - 5
19-11-2017 Mesterrækken Faxe 1 - Dianalund 1 5 - 3
19-11-2017 Mesterrækken Maribo 1 - Slagelse 1 5½ - 2½
19-11-2017 Mesterrække 1 Haderslev 2 - Ribe 1 5 - 3
19-11-2017 Mesterrække 1 Horsens 1 - Tønder 1 5½ - 2½
19-11-2017 Mesterrækken Holbæk 3 - Holbæk 2 1 - 7
19-11-2017 Mesterrække 2 Stouby 1 - Gråsten 1 7 - 1
19-11-2017 M-Rækken Gribskov 1 - Frederikssund 1 1 - 7
19-11-2017 M-Rækken Fredensborg 1 - Helsingør 2 3 - 5
19-11-2017 M-Rækken Allerød 1 - Allerød 2 7½ - ½
19-11-2017 M-Rækken Roskilde 1 - Sjælsø 1 6 - 2
19-11-2017 2. Division gruppe 1 Nørrebro 1 - Hillerød 2 5 - 3
19-11-2017 2. Division gruppe 3 SK 1968 3 - SK 1968 2 3 - 5