Arbejder ...

loading
oktober 12 2015
Af: Christian Dahl

Ved Bov 2's hjemmekampe startes kl. 19.15.

Ved Oversø-Frørup 1's hjemmekampe startes kl. 19.30.

Rækker

Navn
Mesterrække 1 Tabel
Mesterrække 2 Tabel
A-rækken Gruppe 1 Tabel
A-rækken Gruppe 2 Tabel
B-rækken Gruppe 1 Tabel
B-rækken Gruppe 2 Tabel
B-rækken Gruppe 3 Tabel
Finale i A-rækken Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
26-01-2020 Xtracon Skakligaen Hillerød 1 - Jetsmark 1 3 - 5
26-01-2020 Xtracon Skakligaen Nordre 1 - Århus/Skolerne 1 3 - 5
26-01-2020 Xtracon Skakligaen Nordkalotten - ØBRO 1 6½ - 1½
26-01-2020 Xtracon Skakligaen BMS 1 - Brønshøj 1 4½ - 3½
26-01-2020 Xtracon Skakligaen Team Xtracon Køge - Skanderborg Skakklub 7 - 1
26-01-2020 Mesterrække 1 Alssund 1 - Tønder 1 4 - 4
26-01-2020 Mesterrække 1 Evans 3 - Haderslev 2 1 - 7
26-01-2020 Mesterrækken Viborg 2 - Skive 3 5 - 3
26-01-2020 Mesterrækken THY 1 - Skive 2 4 - 4
26-01-2020 Mesterrækken Ringkøbing - Lemvig 1 4 - 4
26-01-2020 Mesterrækken Faxe 1 - Køge 3 4 - 4
26-01-2020 Mesterrækken Haslev 1 - Nykøbing S 1 3 - 5
26-01-2020 Mesterrække 1 Springeren 2 - Horsens 3 - 5
26-01-2020 Mesterrække 1 Gråsten 1 - Varde 1 3 - 5
26-01-2020 Mesterrækken Dianalund 1 - Holbæk 2 2½ - 5½
26-01-2020 Mesterrækken Frederiksværk 1 - Roskilde 1 2½ - 5½
26-01-2020 Mesterrækken Sydøstlolland 1 - Maribo 1 3 - 5
26-01-2020 Mesterrækken Sjælsø 1 - Frederikssund 1 4 - 4
26-01-2020 Mesterrækken Allerød 2 - Helsingør 1 2½ - 5½
26-01-2020 Mesterrækken Helsingør 2 - Hillerød 3 6 - 2
26-01-2020 2. division gruppe 3 Evans 2 - Haderslev 3 - 5
26-01-2020 2. division gruppe 1 Nørrebro - K41 3½ - 4½
26-01-2020 2. division gruppe 1 Hillerød 2 - ØBRO 2 3 - 5
26-01-2020 1. division gruppe 2 Viborg - Skive 4 - 4
26-01-2020 2. division gruppe 3 Nordre 2 - Viby 6 - 2
26-01-2020 2. division gruppe 1 Bornholm - BMS 2 4½ - 3½
26-01-2020 1. division gruppe 2 Nørresundby - SK1968 1 3½ - 4½
26-01-2020 1. division gruppe 2 Springeren - Herning 3½ - 4½
26-01-2020 1. division gruppe 2 Evans 1 - SK1968 2 4½ - 3½
26-01-2020 2. division gruppe 4 Randers - Aalborg 2 5 - 3
26-01-2020 2. division gruppe 4 Jetsmark 2 - Aalborg 1 2½ - 5½
26-01-2020 2. division gruppe 3 Esbjerg - SK1968 3 6½ - 1½
26-01-2020 1. division gruppe 1 Furesø - Fredericia 1 1½ - 6½
26-01-2020 2. division gruppe 3 Fredericia 2 - Aarhus/Skolerne 2 2 - 6
26-01-2020 2. division gruppe 1 Allerød - Caïssa Gladsaxe 1½ - 6½
26-01-2020 2. division gruppe 4 Holstebro - Kjellerup 5 - 3
26-01-2020 2. division gruppe 4 Skørping - Silkeborg 3 - 5
26-01-2020 1. division gruppe 1 Odysseus - Køge 2 5½ - 2½
26-01-2020 1. division gruppe 1 Brønshøj 2 - Frederiksberg 4 - 4
26-01-2020 1. division gruppe 1 Frem 1 - Næstved 2½ - 5½
26-01-2020 2. division gruppe 2 Præstø - Tåstrup 7½ - ½
26-01-2020 2. division gruppe 2 Frem 2 - Holbæk 5½ - 2½
26-01-2020 2. division gruppe 2 Slagelse - Læseforeningen 3½ - 4½
26-01-2020 2. division gruppe 2 Sydøstfyn - Kalundborg 6½ - 1½
25-01-2020 2. division gruppe 1 K41 - Bornholm 3½ - 4½
22-01-2020 B-Række 2 Dragsholm 1 - Sorø 1 2½ - 1½
17-01-2020 Serie 1 - 8 spillere Læseforeningen 4 - Årslev 1 3½ - 4½
16-01-2020 Serie 1 - 8 spillere Læseforeningen 3 - Ullerslev 1 7 - 1
16-01-2020 Fynsserien Nr. Åby Junior Skakklub 1 - Læseforeningen 2 6 - 2
16-01-2020 A-rækken Silkeborg 3 - SK 1968 5 5 - 3