Arbejder ...

loading
november 8 2015
Af: Ivan Madsen

Der er pt. 4 resultater der afventer godkendelse. 2 fordi der mangler spillere på det ene hold og 2 andre pga. enten dobbeltregistrering eller noget er gået galt i indtastning.

Jeg arbejder på at få det afsluttet hurtigst muligt.

Rækker

Navn
Xtracon Skakligaen Tabel
1. division gruppe 1 Tabel
1. division gruppe 2 Tabel
2. division gruppe 1 Tabel
2. division gruppe 2 Tabel
2. division gruppe 3 Tabel
2. division gruppe 4 Tabel
Omkamp 2. division Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
10-12-2018 2. række ØBRO 5 - Brønshøj 4 4 - 4
10-12-2018 2. række ØBRO 4 - Valby 2 5½ - 2½
10-12-2018 B- Række 2 Nykøbing Sj. 2 - Sorø 1 1 - 3
10-12-2018 A - Rækken Nykøbing Sj. 1 - Slagelse 2 5 - 3
10-12-2018 Mesterrække 2 Vojens - Esbjerg 2 3½ - 4½
10-12-2018 2. række Ishøj 1 - Amager 1 1½ - 6½
10-12-2018 4. række Brøndby 2 - Hvidovre 2 2 - 6
10-12-2018 A-rækken Sjælsø 2 - Espergærde 1 5 - 3
10-12-2018 A - Rækken Haslev 1 - Skovbo 1 6 - 2
10-12-2018 A-rækken SK 1968 5 - Skanderborg 3 3½ - 4½
10-12-2018 M-rækken Syddjurs 1 - Randers 2 3½ - 4½
10-12-2018 Mesterrække 2 Fredericia 3 - Nørre Snede 1 3 - 5
10-12-2018 Mesterrække 2 Stouby - Kolding 1 7½ - ½
10-12-2018 1. række Nørrebro 2 - Jernbanen 6 - 2
10-12-2018 A - Rækken Præstø 2 - Faxe 2 4½ - 3½
10-12-2018 A - Rækken Korsør 1 - Vordingborg 1 1 - 7
10-12-2018 B - række 1 Næstved 2 - Møn 1 2 - 2
10-12-2018 D-række 1 Syddjurs 4 - Randers 4 2½ - 1½
10-12-2018 D-række 1 Hadsten 1 - Randers 3 1 - 3
09-12-2018 Xtracon Skakligaen Hillerød - BMS 1 5½ - 2½
09-12-2018 Xtracon Skakligaen Evans 1 - Brønshøj 1 4 - 4
09-12-2018 Xtracon Skakligaen Team Xtracon Køge 1 - Nordkalotten 6 - 2
09-12-2018 Xtracon Skakligaen Jetsmark 1 - Team Nordea Skanderborg 2½ - 5½
09-12-2018 Xtracon Skakligaen Århus/Skolerne 1 - SK1968 1 6½ - 1½
09-12-2018 Mesterrækken FHS 1 - Hillerød 2 0 - 8
09-12-2018 Mesterrækken Helsingør 2 - Roskilde 1 1½ - 6½
09-12-2018 Mesterrækken Allerød 2 - Sjælsø 1 3½ - 4½
09-12-2018 Mesterrækken Hillerød 3 - Frederikssund 1 4 - 4
09-12-2018 Mesterrække 1 Springeren 2 - Jerne 1 4½ - 3½
09-12-2018 Mesterrække 1 Varde 1 - Fredericia 2 3½ - 4½
09-12-2018 Mesterrække 1 Evans 3 - Haderslev 2 5 - 3
09-12-2018 Mesterrækken Holbæk 2 - Sydøstlolland 1 (4½ - 3)
09-12-2018 Mesterrækken Viborg 2 - Herning 2 2½ - 5½
09-12-2018 Mesterrækken Slagelse 1 - Maribo 1 4½ - 3½
09-12-2018 Mesterrækken Dianalund 1 - Faxe 1 2½ - 5½
09-12-2018 Mesterrækken THY 1 - Skive 2 4½ - 3½
09-12-2018 Mesterrækken Køge 3 - Holbæk 3 (7 - ½)
09-12-2018 1. division gruppe 2 Haderslev - Aalborg 1 5 - 3
09-12-2018 1. division gruppe 2 Viborg - SK1968 2 2½ - 5½
09-12-2018 2. division gruppe 4 Jetsmark 2 - Skive 2 - 6
09-12-2018 2. division gruppe 3 Springeren - Silkeborg 6 - 2
09-12-2018 2. division gruppe 1 Odysseus - BMS 2 5½ - 2½
09-12-2018 2. division gruppe 4 Aars/Nibe - Kjellerup 3 - 5
09-12-2018 2. division gruppe 3 Evans 2 - Aarhus/Skolerne 2 2½ - 5½
09-12-2018 2. division gruppe 4 SK1968 3 - Nordre 2 3 - 5
09-12-2018 1. division gruppe 2 Nørresundby - Herning 3½ - 4½
09-12-2018 2. division gruppe 1 K41 - Seksløberen 5 - 3
09-12-2018 2. division gruppe 3 Horsens - Viby 3½ - 4½
09-12-2018 2. division gruppe 4 Skørping - Aalborg 2 3½ - 4½
09-12-2018 1. division gruppe 1 Frem - Furesø 3½ - 4½