Arbejder ...

loading
september 24 2017
Af: christian

M-rækken: Fællesafslutning hos Allerød Sø. 4.3 kl. 12.00
A-Rækken:Fællesafsdlutning hos Allerød To  8.3i kl 19.30  
B-Rækken: Fællesafslutning hos Furesø Ti  6.3 kl 19.30    Hjemmehold skal medbringe urer
C-Rækken: Fællesafslutning hos Hillerød Ti  6.3 kl 19.30

september 24 2017
Af: christian

Runde 1: Roskilde-2 Bornholm-2            Lø. 2.12 kl 13.00 hos Roskilde
Runde 2: Bornholm-2 Egedal-Jyllinge-1 Lø. 2.12 kl 18.30 hos Roskilde
Runde 3. Solrød-1 Bornholm-2               Sø 3.12 kl 12.00 hol Solrød
Runde 4: Bornholm-2 Nordkalotten-2      Lø 13.1 kl 12.00 hos Nordkalotteholmn
Runde 5: Hillerød-3 Bornholm-2             Sø 14.1 kl 12.00 hos Hillerød
Runde 6: Bornholm-2 Sjælsø-2              Sø. 11.2 kl 12.00 hos Sjælsø
Runde 7: Allerød-3 Bornholm-2              Lø. 10.2 hos Allerød

Alle nyheder
Deltagere
Alle resultater

Rækker

Navn
M-Rækken Tabel
A-Rækken Tabel
B-Rækkken Tabel
C-Rækken Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
07-12-2017 B-Rækkken Frederikssund 2 - Allerød 4 1 - 7
07-12-2017 A-Rækken Allerød 3 - Solrød 1 4½ - 3½
06-12-2017 B-Rækkken Frederiksværk 1 - Hillerød 4 5½ - 2½
05-12-2017 C-Rækken Hillerød 5 - Frederiksværk 2 ½ - 3½
05-12-2017 B-Rækkken Gribskov 2 - Furesø 2 4 - 4
05-12-2017 A-Rækken Hillerød 3 - Roskilde 2 8 - 0
04-12-2017 C-Rækken Fredensborg 2 - Allerød 6 (0 - 4)
04-12-2017 C-Rækken Sjælsø 3 - Solrød 2 4 - 0
04-12-2017 B-Rækkken Espergærde 1 - Helsingør 3 6½ - 1½
04-12-2017 A-Rækken Sjælsø 2 - Nordkalotten 2 4½ - 3½
03-12-2017 A-Rækken Solrød 1 - Bornholm 2 5 - 3
03-12-2017 M-Rækken Sjælsø 1 - Fredensborg 1 8 - 0
03-12-2017 M-Rækken Frederikssund 1 - Roskilde 1 2½ - 5½
03-12-2017 M-Rækken Helsingør 2 - Allerød 1 1½ - 6½
03-12-2017 M-Rækken Allerød 2 - Gribskov 1 6½ - 1½
03-12-2017 C-Rækken Solrød 2 - Hillerød 5 2½ - 1½
02-12-2017 A-Rækken Bornholm 2 - Egedal-Jyllinge 1 6½ - 1½
02-12-2017 A-Rækken Roskilde 2 - Bornholm 2 1½ - 6½
23-11-2017 C-Rækken Allerød 6 - Sjælsø 3 2½ - 1½
23-11-2017 B-Rækkken Allerød 4 - Allerød 5 7 - 1
23-11-2017 A-Rækken Nordkalotten 2 - Hillerød 3 3½ - 4½
22-11-2017 C-Rækken Frederiksværk 2 - Nordkalotten 3 (0 - 4)
22-11-2017 A-Rækken Solrød 1 - Sjælsø 2 3½ - 4½
21-11-2017 B-Rækkken Furesø 2 - Frederikssund 2 5 - 3
21-11-2017 B-Rækkken Hillerød 4 - Espergærde 1 3½ - 4½
21-11-2017 A-Rækken Egedal-Jyllinge 1 - Allerød 3 2 - 6
21-11-2017 B-Rækkken Helsingør 3 - Gribskov 2 5½ - 2½
19-11-2017 M-Rækken Gribskov 1 - Frederikssund 1 1 - 7
19-11-2017 M-Rækken Roskilde 1 - Sjælsø 1 6 - 2
19-11-2017 M-Rækken Fredensborg 1 - Helsingør 2 3 - 5
19-11-2017 M-Rækken Allerød 1 - Allerød 2 7½ - ½