Arbejder ...

loading
oktober 4 2018
Af: Sune Hansen

Programmet for holdturneringen er nu klar. Styrkelister og hold bedes indtastet i systemet senest 22. Oktober.

Alle nyheder

Yderligere info

Info
Dokumenter
Deltagere
Alle resultater

Rækker

Navn
M-rækken Tabel
A-rækken Tabel
D-række 1 Tabel
D-række 2 Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
07-02-2019 D-række 2 Silkeborg 4 - VRS 4 2 - 2
07-02-2019 A-rækken Silkeborg 3 - SK 1968 5 (4 - 4)
07-02-2019 M-rækken Nordre 3 - Syddjurs 1 3 - 5
07-02-2019 M-rækken Silkeborg 2 - Randers 1 3½ - 4½
05-02-2019 A-rækken Skanderborg 3 - Viby 2 4½ - 3½
05-02-2019 A-rækken Aros 1 - Syddjurs 2 6 - 2
05-02-2019 M-rækken Randers 2 - Åbyhøj 1 3 - 5
05-02-2019 D-række 1 Randers 3 - Randers 4 1½ - 2½
04-02-2019 D-række 2 Hørning 1 - Skanderborg 4 2½ - 1½
04-02-2019 D-række 2 VRS 3 - Syddjurs 3 3 - 1
04-02-2019 M-rækken VRS 1 - SK 1968 4 7½ - ½
04-02-2019 D-række 1 Syddjurs 4 - Hadsten 1 0 - 4
31-01-2019 M-rækken Silkeborg 2 - Nordre 3 5 - 3
17-01-2019 M-rækken Silkeborg 2 - VRS 1 5½ - 2½
15-01-2019 D-række 2 Skanderborg 4 - VRS 3 1½ - 2½
15-01-2019 A-rækken Aros 1 - Silkeborg 3 4 - 4
15-01-2019 M-rækken Randers 2 - Nordre 3 1½ - 6½
15-01-2019 M-rækken Randers 1 - Åbyhøj 1 5 - 3
14-01-2019 D-række 2 VRS 4 - Viby 3 3½ - ½
14-01-2019 D-række 2 Syddjurs 3 - Hørning 1 ½ - 3½
14-01-2019 A-rækken VRS 2 - SK 1968 5 6½ - 1½
14-01-2019 A-rækken Syddjurs 2 - Viby 2 5½ - 2½
14-01-2019 M-rækken SK 1968 4 - Syddjurs 1 3 - 5
13-12-2018 M-rækken Åbyhøj 1 - Nordre 3 3 - 5
13-12-2018 M-rækken Silkeborg 2 - SK 1968 4 6½ - 1½
11-12-2018 D-række 2 Viby 3 - Skanderborg 4 1 - 3
11-12-2018 A-rækken Viby 2 - Silkeborg 3 4 - 4
11-12-2018 M-rækken Randers 1 - VRS 1 4½ - 3½
10-12-2018 D-række 2 VRS 4 - Syddjurs 3 2½ - 1½
10-12-2018 D-række 2 Hørning 1 - Silkeborg 4 (2 - 2)
10-12-2018 D-række 1 Syddjurs 4 - Randers 4 2½ - 1½
10-12-2018 D-række 1 Hadsten 1 - Randers 3 1 - 3
10-12-2018 A-rækken VRS 2 - Syddjurs 2 3 - 5
10-12-2018 A-rækken SK 1968 5 - Skanderborg 3 3½ - 4½
10-12-2018 M-rækken Syddjurs 1 - Randers 2 3½ - 4½
22-11-2018 M-rækken Åbyhøj 1 - Syddjurs 1 3 - 5
22-11-2018 D-række 2 Silkeborg 4 - Viby 3 2 - 2
22-11-2018 A-rækken Silkeborg 3 - VRS 2 4 - 4
20-11-2018 M-rækken Randers 1 - SK 1968 4 4½ - 3½
20-11-2018 D-række 1 Randers 3 - Syddjurs 4 2 - 2
20-11-2018 D-række 1 Randers 4 - Hadsten 1 2½ - 1½
19-11-2018 M-rækken VRS 1 - Randers 2 3 - 5
19-11-2018 D-række 2 VRS 3 - Hørning 1 3 - 1
19-11-2018 D-række 2 Syddjurs 3 - Skanderborg 4 1½ - 2½
19-11-2018 A-rækken SK 1968 5 - Aros 1 1 - 7
19-11-2018 A-rækken Syddjurs 2 - Skanderborg 3 5 - 3
01-11-2018 A-rækken Silkeborg 3 - Syddjurs 2 2½ - 5½
01-11-2018 M-rækken Nordre 3 - SK 1968 4 6½ - 1½
01-11-2018 M-rækken Åbyhøj 1 - Silkeborg 2 4 - 4
30-10-2018 D-række 2 Skanderborg 4 - Silkeborg 4 3 - 1