Arbejder ...

loading

Rækker

Navn
Xtracon Skakligaen Tabel
1. division gruppe 1 Tabel
1. division gruppe 2 Tabel
2. division gruppe 1 Tabel
2. division gruppe 2 Tabel
2. division gruppe 3 Tabel
2. division gruppe 4 Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
17-03-2019 Xtracon Skakligaen Nordkalotten - SK1968 1 3 - 5
17-03-2019 Xtracon Skakligaen Team Nordea Skanderborg - Hillerød 5 - 3
17-03-2019 Xtracon Skakligaen Jetsmark 1 - Brønshøj 1 3 - 5
17-03-2019 Xtracon Skakligaen BMS 1 - Evans 1 6 - 2
17-03-2019 Xtracon Skakligaen Århus/Skolerne 1 - Team Xtracon Køge 1 3½ - 4½
16-03-2019 Xtracon Skakligaen Evans 1 - Nordkalotten 1 - 7
16-03-2019 Xtracon Skakligaen Brønshøj 1 - Århus/Skolerne 1 3½ - 4½
16-03-2019 Xtracon Skakligaen Hillerød - Jetsmark 1 5½ - 2½
16-03-2019 Xtracon Skakligaen Team Xtracon Køge 1 - Team Nordea Skanderborg 5 - 3
16-03-2019 Xtracon Skakligaen SK1968 1 - BMS 1 2 - 6
10-03-2019 2. division gruppe 4 Jetsmark 2 - SK1968 3 3 - 5
10-03-2019 2. division gruppe 4 Kjellerup - Aalborg 2 4 - 4
10-03-2019 2. division gruppe 4 Skørping - Skive 3 - 5
10-03-2019 2. division gruppe 4 Aars/Nibe - Nordre 2 1½ - 6½
10-03-2019 2. division gruppe 2 Præstø - Sydøstfyn 3 - 5
10-03-2019 2. division gruppe 2 Champ Team Køge - Nørre Aaby 7½ - ½
10-03-2019 1. division gruppe 2 Nordre 1 - Viborg 5 - 3
10-03-2019 1. division gruppe 2 Herning - SK1968 2 4 - 4
10-03-2019 1. division gruppe 2 Fredericia - Aalborg 1 6½ - 1½
10-03-2019 1. division gruppe 2 Nørresundby - Haderslev 5½ - 2½
10-03-2019 2. division gruppe 3 Aarhus/Skolerne 2 - Springeren 4½ - 3½
10-03-2019 2. division gruppe 3 Horsens - Skanderborg 2 2 - 6
10-03-2019 2. division gruppe 3 Viby - Esbjerg 5½ - 2½
10-03-2019 2. division gruppe 3 Silkeborg - Evans 2 5½ - 2½
10-03-2019 1. division gruppe 1 Bornholm - Frem 3½ - 4½
10-03-2019 2. division gruppe 2 Tåstrup - Læseforeningen 2 - 6
10-03-2019 1. division gruppe 1 Frederiksberg - Næstved 3½ - 4½
10-03-2019 1. division gruppe 1 Brønshøj 2 - Holbæk 6½ - 1½
10-03-2019 2. division gruppe 1 Allerød - ØBRO 2 5½ - 2½
10-03-2019 2. division gruppe 1 Seksløberen - Odysseus 2 - 6
10-03-2019 2. division gruppe 1 K41 - Nørrebro 3 - 5
10-03-2019 2. division gruppe 1 BMS 2 - Helsingør 5 - 3
10-03-2019 2. division gruppe 2 Kalundborg - Fåborg 4 - 4
10-03-2019 1. division gruppe 1 ØBRO 1 - Furesø 6 - 2
09-03-2019 1. division gruppe 1 Holbæk - Bornholm 5 - 3
24-02-2019 Xtracon Skakligaen Nordkalotten - BMS 1 3½ - 4½
24-02-2019 Xtracon Skakligaen Jetsmark 1 - Evans 1 5½ - 2½
24-02-2019 Xtracon Skakligaen Team Nordea Skanderborg - Århus/Skolerne 1 4½ - 3½
24-02-2019 Xtracon Skakligaen Hillerød - Team Xtracon Køge 1 2½ - 5½
24-02-2019 Xtracon Skakligaen SK1968 1 - Brønshøj 1 3½ - 4½
24-02-2019 1. division gruppe 1 Frederiksberg - Furesø 3 - 5
24-02-2019 1. division gruppe 1 Næstved - ØBRO 1 1½ - 6½
24-02-2019 1. division gruppe 1 Frem - Brønshøj 2 5½ - 2½
24-02-2019 1. division gruppe 2 Nørresundby - Fredericia 6 - 2
24-02-2019 2. division gruppe 1 Helsingør - Nørrebro 5 - 3
24-02-2019 2. division gruppe 1 K41 - Odysseus 2 - 6
24-02-2019 2. division gruppe 2 Fåborg - Præstø 3½ - 4½
24-02-2019 2. division gruppe 3 Silkeborg - Viby 4 - 4
24-02-2019 2. division gruppe 4 Jetsmark 2 - Aalborg 2 5 - 3
24-02-2019 2. division gruppe 4 Kjellerup - SK1968 3 3½ - 4½