Arbejder ...

loading
marts 10 2016
Af: christian

Både Carsten Pedersen og og Ole Rasmussen, begger på Hillerød-3 har vundet topscorepræmie

februar 23 2016
Af: christian

De eneste, der kan blive topskorer i denne sæson er:
Carsten Pedersen  Hillerød 3    6,00    6    100,00
Ole Rasmussen    Hillerød 3    6,00     6    100,00
Begge i B-rækken

februar 14 2016
Af: christian

Hos Nordkalotten torsdag d. 03.03.2016
Spillested: Græsted Skole,Spor N, Lok. 53, Kantinen (over sædvaneligt spillested)
Nordkalotten klarer alt det praktiske, incl kampledere

februar 14 2016
Af: christian

Hos Furesø tirsdag d. 01.03.2016
Spillested: Ellegården, Stavnsholtvej 168
"Hjemmehold" skal medbringe ure.

februar 14 2016
Af: christian

Hos Hillerød tirsdag d. 01.03.2016
Spillested: Hillerøds normale Kulturværkstedet, lokale 1,3
Hillerød klarer alt det praktiske, incl kampleder

februar 14 2016
Af: christian

Hos Allerød søndag d. 28.02.2016
Spillested: Skovensvej 4,  Stuen
Allerød klarer alt, MEN alle kampledere skal melde sig hos Lars Johansen før kampen

februar 8 2016
Af: christian

Disse spilles:
Lørdag den 20.2 Espergærde-Bornholm2 kl.14.00
Søndag den 21.2 Gribskov-Bornholm2 kl. 13.00. Spilles i

Uddannelsescentret Gribskov.

Fællesrum Udd Center

Ridebanevej 1

(Tlf. 72499170)

januar 29 2016
Af: christian

På grund af færgeproblemer er kampene mellem Bornholm-2 og Gribskov-1 og Espergærde-1 i weekenden 6/7-2 desværre aflyste.

Alle nyheder

Yderligere info

Info
Resultatkort
Holdturneringsreglement
Deltagere
Alle resultater

Rækker

Navn
M-Rækken Tabel
M-Rækken Tabel
A-Rækken Tabel
B-Rækken Tabel
C-Rækken Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
03-03-2016 A-Rækken Allerød 3 - Gribskov 1 2½ - 5½
03-03-2016 A-Rækken Nordkalotten 2 - Sjælsø 2 2½ - 5½
03-03-2016 A-Rækken Fredensborg 1 - Frederiksværk 1 6 - 2
01-03-2016 B-Rækken Sjælsø 3 - Allerød 4 6 - 2
01-03-2016 B-Rækken Furesø 2 - Hillerød 3 1 - 7
01-03-2016 B-Rækken Solrød 1 - Helsingør 3 3 - 5
01-03-2016 B-Rækken Gribskov 2 - Frederikssund 2 4½ - 3½
01-03-2016 C-Rækken Sjælsø 4 - Hillerød 4 0 - 4
01-03-2016 C-Rækken Egedal-Jyllinge 2 - Roskilde 3 1 - 3
01-03-2016 C-Rækken Frederiksværk 2 - Hillerød 5 2½ - 1½
28-02-2016 M-Rækken Roskilde 1 - Hillerød 2 3½ - 4½
28-02-2016 M-Rækken Allerød 1 - Roskilde 2 7 - 1
28-02-2016 M-Rækken Helsingør 2 - Frederikssund 1 4½ - 3½
28-02-2016 M-Rækken Egedal-Jyllinge 1 - Allerød 2 2½ - 5½
21-02-2016 A-Rækken Gribskov 1 - Bornholm 2 5 - 3
20-02-2016 A-Rækken Bornholm 2 - Espergærde 1 4 - 4
04-02-2016 B-Rækken Frederikssund 2 - Sjælsø 3 1½ - 6½
04-02-2016 B-Rækken Allerød 4 - Furesø 2 4 - 4
03-02-2016 A-Rækken Frederiksværk 1 - Nordkalotten 2 2½ - 5½
02-02-2016 C-Rækken Hillerød 4 - Frederiksværk 2 1½ - 2½
02-02-2016 C-Rækken Roskilde 3 - Sjælsø 4 3 - 1
02-02-2016 C-Rækken Hillerød 6 - Egedal-Jyllinge 2 2½ - 1½
02-02-2016 B-Rækken Helsingør 3 - Gribskov 2 7½ - ½
02-02-2016 B-Rækken Hillerød 3 - Solrød 1 6 - 2
01-02-2016 A-Rækken Espergærde 1 - Fredensborg 1 3½ - 4½
01-02-2016 A-Rækken Sjælsø 2 - Allerød 3 4½ - 3½
31-01-2016 M-Rækken Egedal-Jyllinge 1 - Allerød 1 1½ - 6½
31-01-2016 M-Rækken Roskilde 2 - Hillerød 2 1½ - 6½
31-01-2016 M-Rækken Frederikssund 1 - Roskilde 1 3 - 5
31-01-2016 M-Rækken Allerød 2 - Helsingør 2 5 - 3
24-01-2016 M-Rækken Roskilde 1 - Helsingør 2 7 - 1
24-01-2016 M-Rækken Frederikssund 1 - Allerød 1 1½ - 6½
21-01-2016 A-Rækken Nordkalotten 2 - Fredensborg 1 4½ - 3½
21-01-2016 A-Rækken Allerød 3 - Frederiksværk 1 6 - 2
20-01-2016 B-Rækken Solrød 1 - Allerød 4 4½ - 3½
19-01-2016 B-Rækken Furesø 2 - Frederikssund 2 4 - 4
19-01-2016 C-Rækken Roskilde 3 - Hillerød 4 3 - 1
19-01-2016 C-Rækken Egedal-Jyllinge 2 - Hillerød 5 3½ - ½
19-01-2016 B-Rækken Hillerød 3 - Helsingør 3 5½ - 2½
19-01-2016 A-Rækken Gribskov 1 - Espergærde 1 6 - 2
18-01-2016 C-Rækken Sjælsø 4 - Hillerød 6 1 - 3
18-01-2016 B-Rækken Sjælsø 3 - Gribskov 2 6½ - 1½
17-01-2016 M-Rækken Helsingør 2 - Egedal-Jyllinge 1 3 - 5
17-01-2016 M-Rækken Hillerød 2 - Allerød 1 2 - 6
17-01-2016 M-Rækken Roskilde 1 - Allerød 2 6 - 2
17-01-2016 M-Rækken Roskilde 2 - Frederikssund 1 2½ - 5½
17-01-2016 A-Rækken Bornholm 2 - Sjælsø 2 2½ - 5½
16-01-2016 A-Rækken Frederiksværk 1 - Bornholm 2 5½ - 2½
10-01-2016 M-Rækken Roskilde 2 - Egedal-Jyllinge 1 3½ - 4½
03-01-2016 M-Rækken Hillerød 2 - Allerød 2 6½ - 1½