Arbejder ...

loading
oktober 31 2019
Af: Sune Hansen

Program, reglement og holdkampseddel kan nu hentes på info-siden.

oktober 10 2019
Af: Sune Hansen

Året program for holdturneringen er nu klar. B-rækken er ny i denne sæson. B-rækken spiller  om 1 oprykningsplads. 1 hold rykker ned fra A-rækken.

Styrkelisterne bedes indtastes i systemet senest den 21.Oktober.

september 10 2019
Af: Sune Hansen

Spilleuger er i år: 44,47,50,3,6,9 og 11.

Tilmeldingsfristen er 1.Oktober.

Styrkelisterne skal være indtastet i systemet senest 21. Oktober.

Alle nyheder

Yderligere info

Info
Info
Deltagere
Alle resultater

Rækker

Navn
M-rækken Tabel
A-rækken Tabel
B-rækken Tabel
D-rækken Tabel

Seneste resultater

Dato Række Hold Res
16-01-2020 A-rækken Silkeborg 3 - SK 1968 5 5 - 3
16-01-2020 M-rækken Silkeborg 2 - VRS 1 4 - 4
14-01-2020 D-rækken Århus/Skolerne 3 - Skanderborg 5 3 - 1
14-01-2020 D-rækken Viby 4 - Hadsten 1 2 - 2
14-01-2020 A-rækken Viby 2 - Randers 2 1½ - 6½
14-01-2020 A-rækken Skanderborg 3 - Syddjurs 2 6 - 2
14-01-2020 M-rækken Aros 1 - Skanderborg 2 ½ - 7½
13-01-2020 D-rækken Syddjurs 3 - Randers 4 3 - 1
13-01-2020 D-rækken Hørning 1 - Viby 3 4 - 0
13-01-2020 M-rækken VRS 2 - Nordre 3 1 - 7
13-01-2020 M-rækken Syddjurs 1 - Åbyhøj 1 3 - 5
12-12-2019 B-rækken Silkeborg 4 - Randers 3 1½ - 6½
12-12-2019 M-rækken Silkeborg 2 - VRS 2 6 - 2
10-12-2019 D-rækken Randers 4 - Viby 4 2 - 2
10-12-2019 D-rækken Skanderborg 5 - Viby 3 2½ - 1½
10-12-2019 B-rækken Skanderborg 4 - VRS 3 5 - 3
10-12-2019 A-rækken Viby 2 - SK 1968 5 3½ - 4½
10-12-2019 A-rækken Skanderborg 3 - Silkeborg 3 5½ - 2½
10-12-2019 M-rækken Aros 1 - Åbyhøj 1 3½ - 4½
09-12-2019 D-rækken Syddjurs 3 - Århus/Skolerne 3 1½ - 2½
09-12-2019 D-rækken Hadsten 1 - Hørning 1 1 - 3
09-12-2019 A-rækken Syddjurs 2 - SK 1968 4 0 - 8
09-12-2019 M-rækken Syddjurs 1 - Nordre 3 6½ - 1½
09-12-2019 M-rækken VRS 1 - Skanderborg 2 1 - 7
21-11-2019 M-rækken Åbyhøj 1 - VRS 2 5½ - 2½
21-11-2019 M-rækken Nordre 3 - Skanderborg 2 1 - 7
21-11-2019 M-rækken Silkeborg 2 - Aros 1 6 - 2
19-11-2019 D-rækken Viby 4 - Skanderborg 5 2½ - 1½
19-11-2019 D-rækken Viby 3 - Århus/Skolerne 3 0 - 4
19-11-2019 B-rækken Skanderborg 4 - Silkeborg 4 6 - 2
19-11-2019 B-rækken Randers 3 - VRS 3 5½ - 2½
19-11-2019 A-rækken Skanderborg 3 - SK 1968 4 5 - 3
19-11-2019 A-rækken Randers 2 - Silkeborg 3 4½ - 3½
18-11-2019 D-rækken Syddjurs 3 - Hørning 1 1½ - 2½
18-11-2019 D-rækken Hadsten 1 - Randers 4 1 - 3
18-11-2019 A-rækken SK 1968 5 - Syddjurs 2 4 - 4
18-11-2019 M-rækken VRS 1 - Syddjurs 1 4½ - 3½
31-10-2019 M-rækken Nordre 3 - Aros 1 5½ - 2½
31-10-2019 M-rækken Silkeborg 2 - Syddjurs 1 4 - 4
29-10-2019 D-rækken Århus/Skolerne 3 - Randers 4 3 - 1
29-10-2019 D-rækken Viby 3 - Viby 4 1 - 3
29-10-2019 B-rækken Randers 3 - Skanderborg 4 7 - 1
29-10-2019 A-rækken Viby 2 - Skanderborg 3 5½ - 2½
29-10-2019 A-rækken Randers 2 - Syddjurs 2 6 - 2
29-10-2019 M-rækken Skanderborg 2 - Åbyhøj 1 6 - 2
28-10-2019 D-rækken Hørning 1 - Skanderborg 5 2 - 2
28-10-2019 D-rækken Hadsten 1 - Syddjurs 3 1 - 3
28-10-2019 B-rækken VRS 3 - Silkeborg 4 ½ - 7½
28-10-2019 A-rækken SK 1968 4 - SK 1968 5 6 - 2
28-10-2019 M-rækken VRS 2 - VRS 1 ½ - 7½